Rendszermérnök pozíció

A Prolan elmúlt több, mint negyedszázad alatt saját mérnökei által tervezett, fejlesztett és gyártott berendezései elismerést váltottak ki Magyarországon és külföldön egyaránt. Két területen, a villamosenergia- iparban és a vasútnál kiemelkedő sikereket értünk el. Berendezéseink mérik, szabályozzák és felügyelik a villamos energia felhasználását, a vasút területén pedig irányítjuk, felügyeljük, biztosítjuk a vonatközlekedést.

Vasút-automatizálás üzletágunk alkalmazói csapata keresi kollégáját.

Feladatok:

Közreműködés vasúti irányító rendszerek projektszerű (kulcsrakész) megvalósításában:

  • Műszaki ajánlat készítése,
  • Alkalmazói szoftverfejlesztése és paraméterezése, rendszerintegráció, gyártó művi tesztelés, adatbázis generálás-kitöltés, biztonságügyi dokumentumok elkészítése,
  • Helyszíni üzempróbák és üzembe helyezés (főként hazai megrendelőknél, de nehéz körülmények között), hibaelhárítás, karbantartás,
  • Követelmények megfogalmazása, szoftver tervek készítése.

Elvárások:

  • Erősáramú villamosmérnök végzettségre,
  • 1-3 év releváns munkatapasztalatra,
  • Alkalmazói szinten alapvető Microsoft és Linux ismeretekre,
  • Angol nyelvű szakmai anyagok megértésére,
  • „B” kategóriás jogosítványra,
  • Utazás szeretetére, mivel a munkakörben vidéki üzembe helyezéseket is vállalnod kell.

Előny:

  • Vasúti irányítástechnikai szakmai tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Napi szinten, szakmai kihívást jelentő feladatokat,
  • Kiváló munkahelyi környezetet,
  • Versenyképes és motiváló fizetést,
  • Hosszú távú karrier lehetőségét,
  • Segítő, támogató, nyitott, elfogadó kollégákat,
  • Rugalmas munkaidőt.