Beágyazott C/C++ fejlesztő

A Prolan elmúlt több, mint negyedszázad alatt saját mérnökei által tervezett, fejlesztett és gyártott berendezései elismerést váltottak ki Magyarországon és külföldön egyaránt. Két területen, a villamosenergia- iparban és a vasútnál kiemelkedő sikereket értünk el. Berendezéseink mérik, szabályozzák és felügyelik a villamos energia felhasználását, a vasút területén pedig irányítjuk, felügyeljük, biztosítjuk a vonatközlekedést.

Vasút-automatizálás üzletágunk tesztelési csapata keresi kollégáját.

Feladatok:

  • Valós idejű, automatizált tesztágyak fejlesztése,
  • Kreatív, hatékony tesztrobotok fejlesztése, hibabeültetési és integrációs tesztek számára,
  • Architektúra helyességének, robosztusságának, hibakezelési képességének vizsgálata, kiértékelése, alapos rendszerismeret megszerzése,
  • Tervező testület tagjaként fejlesztési és tesztelési stratégiák, technikai koncepciók meghatározása,
  • Közeli együttműködés a fejlesztői és tesztelői csapattal, a tesztelés és a fejlesztés közötti hatékony együttműködés megteremtésének elősegítése, a fejlesztők és a tesztelők munkájának aktív támogatása.

Elvárások:

  • Műszaki felsőfokú végzettség (villamosmérnök/mérnök-informatikus),
  • 3-5 év fejlesztési/teszt-fejlesztési tapasztalat C/C++ nyelven,
  • Beágyazott rendszerek ismerete,
  • Egy jó nagy adag kíváncsiság, nyitottság az új dolgokra, tanulásra,
  • Kiváló kommunikációs képesség.

Előny:

  • Vasúti irányítástechnikai szakmai tapasztalat,
  • Tesztelési technikák, módszertanok ismerete,
  • Java programnyelv ismerete.