Tesztelési osztályvezető

A Prolan elmúlt több, mint negyedszázad alatt saját mérnökei által tervezett, fejlesztett és gyártott berendezései elismerést váltottak ki Magyarországon és külföldön egyaránt. Két területen, a villamosenergia- iparban és a vasútnál kiemelkedő sikereket értünk el. Berendezéseink mérik, szabályozzák és felügyelik a villamos energia felhasználását, a vasút területén pedig irányítjuk, felügyeljük, biztosítjuk a vonatközlekedést.

Vasút-automatizálás üzletágunk csapata keresi kollégáját.

Feladatok:

  • Szakmai vezetés (teszt módszerek, kreatív megoldások kidolgozása a hibakeresésre, hibák megtalálására)
  • Teszt stratégia kidolgozása közösen a tervezői testülettel és gondozása a fejlesztők bevonásával
  • Teszt csapat megújítása, vezetése (stratégia, kompetencia és csapat építése)
  • Projektvezetői feladatok ellátása (feladat kiosztás, ellenőrzés, együttműködés a többi projektvezetővel)

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség (villamos/mérnök-informatikus),
  • 5-10 év tesztelési vagy fejlesztői területen szerzett gyakorlat és releváns vezetői tapasztalat,
  • C/C++ programnyelv, illetve valamilyen objektumorientált nyelv ismerete,
  • Angol nyelvű szakmai dokumentáció írása, olvasása és megértése,
  • Önállóság, kreativitás, proaktivitás, rendszerben gondolkodás, lényeglátás,
  • Erős csapatszellem, kiváló kommunikáció.

Előny:

  • Biztonságkritikus rendszerekhez (vasút, autóipar, stb.) kapcsolódó tesztelési feladatokban szerzett tapasztalat,
  • Vasúti vagy egyéb biztonságkritikus terület szabványainak ismerete,
  • Beágyazott rendszerekben, mikrokontrollerek kezelésében való jártasság,
  • Teszt menedzsment termék (pl. Spirateam) ismerete.

Amit kínálunk:

  • Kedvező juttatási csomag,
  • Képzési lehetőségek,
  • Családias légkör, cégünk több alkalommal nyerte el a Családbarát Munkahely minősítést,
  • Segítő és támogató munkatársak,
  • Kultúrált, kellemes munkahelyi környezet.